Vieta kur izlamāties

Разговоры серьезные и не очень
blacklady
Guru

Re: Vieta kur izlamāties

Post by blacklady »

Dander,vajag,vajag gnatj pozitjivism -un jo vairāk,jo labāk :)
Es piekrītu elmo-nervu šūnas neatjaunojas :)
Ja Tu nevari mainīt apstākļus,maini attieksmi/autors nezināms/
Hyundai Sonata 2007 2,4 A/T

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

rododanders wrote:lamāties vajag gan ... cik no tā lata ir reālā dasbas resursa cena ... aha ... pelnīt vairāk, dikti viegli pateikt ir ka jāpelna, es, protams, tikai par, kāda runa, bet tas galīgi nav tik easy tā kā šito pozitivizm ņenado te ja gnaķ

cipari visam aug, visi skrien tik ātrāk un vairāk, ātrāk un vairāk, cipari vēl tik aug, skrien, aug, skrien ātrāk un ātrāk lai paspētu pakaļ cipariem kas tiek uzrullēti kā kuram iegribās ... ilgi tā skriet nedomāju ka varēs, mūžīgi toč nevarēs

A kas tev liedz caur Igauniju barukt uz Krieviem Soļarku pildīt!?
Nopērc vecu Passat ar 90 vai 120 litru bāku, pa brīvdienām pārs reizi tuda, sjuda un soļarkas cena tevi neuztrauks, un vēl kaimiņam ielis un nopelnīsi. ;)
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

Nezinu kā Jūs, bet mani daži velosipēdisti jau ir paspējuši pamatīgi nokaitināt!
Pirmā siltā nedēļa un jau tik daudz "apdāvināto" saradies, ka mani pat uz akmens tilta pa iekšējās joslas vidu braucošais velosipēdists nesatrauc, bet vakar mani pārsteidza 2 "apdāvinātie" velobraucēji. Pirmais uz Elizabetes un Valdemāra ielas krusta bija velokurjers. Man jau iedegās zaļais, lai šķērsotu Valdemāreni, kad pēkšņi gar mašīnas purngalu, par mata tiesu paspēja palidot garām pie sarkanās gaismas velokurjers. Tiesa gan gājējiem kas arī sāka šķērsot ielu tik ļoti nepaveicās, jo tas āksts ielidoja pūlī! Ceru, ka visi veseli un nevienam slimnīcu nevajag.
Otrs "apdāvinātais", šoreiz gan dāma, uz inženieru ielas izcēlās pēc pilnas programmas. Brauca pa vienvirziena ielas vidu pretējā virzienā un viņai pilnīgi vienalga, ka pretī pa brauktuves kreiso malu braucu es, bet pa labo malu trolejbuss. Šī tēmē tik pa vidu starp abiem transporta līdzekļiem un brunčiem plīvojot ar platu smaidu tik vālē pret spalvu! Pilnīgi bailes un pašsaglabāšanās instinktus cilvēki pazaudējuši. Lieki piebilst, ka nevienam no drosminiekiem nav pat ķiveres. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Pēdējais piliens uz gājēju pārejas Brīvības un Artilērijas ielas krustā. Man kā gājējam iedegas zaļais, bet vai tad velosipēdisti, kas brauc pa brīvībeni stājas!? Ne vella, plēš taisni virsū gājējiem.

Un tad vel ir tas antiņš, kas brauc ar , pat nezinu kā lai to nosauc "trīsstāvīgais velosipēds" spilgti dzeltenā krāsā, sēž tik pat augstu kā luksafora signāluguņi un lepni stūrē savu dranduļetu nekur neapstājoties. Nē nu var jau saprast, ka apstājoties nāksies krist lejā no tiem debesu augstumiem, bet vai tad tas dod tiesības braukt pie sarkanās gaismas un pārvietoties pilnīgi haotiski!? Nu paldies vismaz, ka nokrāsoji dranduļetu dzeltenā krāsā, lai var redzēt pa gabalu.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

dundurs
Rakstnieks?

Post by dundurs »

Būtu tu uscaros iepostējis, to uzķertu arī velo sabiedrība ;) Mēs padalītos :)
RAM 1500, 5.7 HEMI
======================
http://www.uscars.lv

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

Vari pārkopēt, diemžēl neesmu reģistrējies uscaros! :D

Nav jau arī tā, ka visiem velosipēdistiem tikai putni galvā, ir arī tādi, kuriem gribētos roku paspiest par braukšanas kultūru. Aizvien vairāk ir tādi, kas uzvelk košo vesti, lai var redzēt pa gabalu turklāt ar žestiem rāda pagriezienus un ir prognozējami. Šādiem braucējiem cepuri nost, baigie malači! 8)
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

blacklady
Guru

Post by blacklady »

Elmo,šoreiz Tev piekrītu,man bija situācija,kad apstājos pie gājēju pārejas,lai palaistu mammu ar mazu ķiparu un man gar kapotu un pārsteigtajiem gājējiem gar degunu slaidi aizbrauca viena caca ar moderno retro veļiku ar visu iepirkumu grozu priekšā.Ja es nesteigtos un mani negaidītu pacients,es tai kazai salauztu degunu,goda vārds :twisted:
Hyundai Sonata 2007 2,4 A/T

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

Man ir zināms viens traģisks gadījums, kad uz gājēju pārejas onkulīti gados notrieca velosipēdists! Lieki piebilst, ka onkulītis nekad vairs nestaigās un jau vairāk kā gadu ir guļošs 1.slimnīcas kaut kādā aprūpes nodaļā, kur uzturas tie, kas nevar par sevi vairs parūpēties!
Droši vien velosipēdistam vēl tagad murgos rādās šis onkulītis ar jautājumu, kur tev tik ļoti bija jāsteidzas! :cry:
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

Atkal Brīvības iela, atkal gājēju pāreja un atkal 2gab atsaldēti riteņbraucēji, kas brauc virsū gājējiem un nestājas pie sarkanās gaismas! :twisted:
Un tā katru rītu. Sorry, vakar trāpījās viena meitene, kas apstājās, cepuri nost šai meičai! :acute: Bet visi pārējie ir pelnījuši :evil:
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

Besenaja
Rakstnieks?

Post by Besenaja »

Gribu izlamāties, jo Bolderājas ceļš (Daugavgrīvas šoseja) virzienā uz Bolderāju ar mopēdu nav izbraucams, un mājās jābrauc tikai caur Kleistiem! Vēl gribu izlamāties, ka šodien uz Vanšu tilta trolejbuss izdomāja mani apdzīt (braucu uz 60km/h - ātrak neiet, pa pašu malu labajā pusē), tilts bija tukšs - bet varonīgais vadītājs gandrīz pa kreiso spoguli nobrauca - pie tam velkoties uz 65km/h, jau sagatavojos bučot zemi :D

Par riteņbraucējiem - IMHO nav tik traki, lielāka daļa tomēr ievēro luksoforus :) Reti gan esmu kājāmgājēja - vispār interesanti, varētu kādu dienu izklaidēties un šādus te ķert uz pārējām :)
Getz Image

Vespa Image

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

Ja tā turpināsies, tad būs jānopērk kāds domēns, piemēram "velovaronis" un jāpublisko video ar tautas varoņiem! :D

PS: varat ieteikt kādu labu, neuzkrītošu videoreģistratoru, ko varētu piestiprināt otrā pusē salona spogulim!?
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

Rīgā viss notiek, kā jau Rīgā, vakar paziņo, ka vakar slēdz ielas un uzskata ka darbs padarīts.
http://www.rdsd.lv/?ct=sanu1&fu=read&id=1068&start=

Bet kāpēc nav saliktas zīmes par apbraucamajiem ceļiem un kāpēc ielās nav regulētāji, kas palīdz mazināt sastrēgumus!?
Eksporta iela ir visai nozīmīga Satiksmes artrērija, kuras slēgšana aizsprosto visus mazos apbraucamos ceļus.
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

Interesanti kāpēc Rīgas domē labas idejas par veloceliņiem vajag riktīgi sačakarēt!?
Vakar braucu pa Lācplēša ielu un domāju, kas notiks septembrī, kad sāksies skola un pieaugs satiksmes intensitāte!? Ja agrāk krustojumos ar čakeni, baroneni,tērbateni, un Brīvībeni mašīnas parasti brauca 2 joslās, kur viena brauca taisni, vai pa kreisi, bet otra griezās pa labi, tad dēļ velojoslas palikusi ir tikai 1 josla braukšanai taisni, pa labi un pa kreisi!
Bet tas plānprātiņš kas šito ir plānojis, ir aizmirsis tādu elementāru patiesību, ka šobrīd tie, kas gribēs griezt pa labi vai pa kreisi veidos milzīgu sastrēgumu, kas bendēs gaisu pilsētas centrā. Nav jābūt plānošanas inženierim ar augstāko tehnisko izglītību, lai saprastu, ka kreiso pagriezienu pie patreizējā luksafora regulējuma var uztaisīt labākajā gadījumā 2 automašīnas un aptuveni tikpat uz labo pusi. JO tiem, kas brauc pa kreisi ir jāpalaiž pretīmbraucošās mašīnas un gājējus, kas šķēros ielu pie zaļās gaismas. Tiem, kas griež pa labi, jālaiž visus riteņbraucējus un gājējus, kas arī brauc pie zaļā! Sanāk, ka tie, kam vajag braukt taisni, stāv korķī un nekur netiek!
Tad nu jautājums rīgas kungiem, kas plāno satiksmi, vai viņi neko nav dzirdējuši par luksaforu saregulēšanu atsevišķi gājējiem un reiteņbraucējiem un atsevišķi transportlīdzekļiem! Vai Rīgas kungi nav dzirdējuši par tādu lietu kā aizliegtu kreiso pagriezienu, vai arī sarkanā krusta simbolu luksaforā!? Un vai tiešām ir jāatstāj ceļa malās auto stāvvietas, ja jau reiz 2 metri no katras puses tiek atvēlēti velojoslai!?
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

Bender
Tomēr Spameris

Post by Bender »

nav gadījies tur braukt, bet pēc komentāriem virtuālajā pasaulē jāpiekrīt, ka tas ir pamatīgs feils RD Satiksmes departamenta dārziņā.
BMW 318d Touring '10 Image
VW Touran '12 Image
ex Hyundai Coupe '07 LPG Image

Post Reply