Tanku pasaule!

Разговоры серьезные и не очень
Post Reply
ivero
Ieskrējis uz mirkli
Posts: 1
Joined: 09 Jun 2011, 10:54

Tanku pasaule!

Post by ivero »

Nu jau kā vairākus mēnešus esmu aizrāvies un piedalījies arī savā pirmajā čempionātā spēlē World of Tanks jeb Tanku pasaule (http://worldoftanks.lv). Viss sākās ar interesi par otrā pasaules kara tehniku un tankiem. Nejauši uzdūros tīmekļa vietnei worldoftanks.eu un radās iespēja iepazīties ar savādāku skata punktu uz kara tehniku. Interesanti pavizināties ar tīģeri vai dažādiem prototipiem virtuālā vidē.

Īsumā par spēli

World of Tanks jeb Tanku pasaule ir bezmaksas komandas spēle, kuru brīvi iespējams lejupielādēt. Tā ir vairāku spēlētāju tiešsaistes 3D spēle ar lielisku grafiku, taču darbosies arī uz vecākas paaudzes datoriem. Dalība šajā spēlē norisinās episkās Otrā pasaules kara tanku cīņās ar daudziem citiem dzelzs kovbojiem no visas pasaules. Tavā arsenālā būs iespēja iegūt vairāk kā 150 bruņu tehnikas no ASV, Vācijas un Padomju Savienības, rūpigi izveidotas ar vēsturisku precizitāti un piemērotas arkādes stila spēlei, kas tomēr saglabās sajūtu, ka vadi kaut ko milzīgu un jaudīgu.

Daudzveidīga un īsta modernizācijas un attīstības sistēma ļaus izmēģināt jebkuru tanku un ieroci. Spēlē tanki iedalīti vieglajos, vidējos un smagajos, kā arī artilērijā. Cīņas veidi katram no tiem nedaudz atšķiras - ar ātriem un manevrēt spējīgiem vieglajiem tankiem iespējams atklāt arī pretinieka pozīcijas, vai arī izdarīt stiprus zaudējumus ienaidnieku līnijai ar visa veida vidējiem un smagajiem tankiem, vai kļūst par lielgabalu snaiperi izmantojot haubices!

Tanku pasaule – tas ir komandas darbs. Uzvara ir panākums, ko iegūstam apvienojot kaujas prasmes ar citiem komandas darībniekiem, katrs spēlējot savu lomu kaujas laukā. Vienkārši izmanto savu stratēģiju, lai izveidotu savu dzelzs impēriju un acīmredzamu, neapstrīdamu tanku autoritāti! Drīzumā parādoties klanu cīņām būs nepieciešama arī līdzdalība Latvijas teritorijas nosargāšanā un atgūšanā. Spēlēt vienam vai kopā ar mums ir katra paša izvēle.

Tanku MMO-action “World of Tanks” kļuva par pirmo AAA klases klientu MMO spēli, kura ir iztulkota latviešu valodā ,kas arī norāda par spēles jauko kopienu.
Latviešu valoda kopā ar horvātu, poļu, čehu un itāliešu valodām kļuvusi par vienu no pirmajām, kas ieguvusi lokalizāciju. Taču jau tuvākajā nākotnē plānots iztulkot šo spēli arī Holandes, Zviedrijas un citiem spēlētājiem.

Jāpiebilst, ka «Tanku pasaule» iekļuva Ginesa Rekordu grāmatā, jo ir spēle, kuru uz viena servera vienlaicīgi spēlē visvairāk spēlētāju. Rekorda uzstādīšanas laikā šis skaits bija 80 000, pašlaik – 130 000.

Spēles norise

Tavs tanks ir sarežģīta mašīna, kurai jāatrod pareizā stratēģija tās pielietojumā, kā arī jāpārzina vājie punkti konstrukcijā. Izklausās sarežģīti, bet īstenībā vienkārši.

Darbība

Piedalies aizraujošas operācijās, lai atrastu, apstādinātu un iznīcinātu ienaidnieka vienības un iesaisties dueļos, kur ātrums un reakcijas laiks ir tikpat svarīgs, kā citos šūteros.

Stratēģija

Ir tikai viens vienkāršs noteikums kam sekot – neesi varonis. Vadi savus biedrus, izstrādājot kaujas plānus un piešķirot katram savu lomu, un tikai tad ej un sakauj savus pretiniekus un aizstāvi savu godu karalaukā. Spēles būtība ir iznīcināt visus pretenieku tankus vai arī ieņemt pretinieka bāzi. Vienas kartes ilgums ir 15 minūtes, kas, protams, ir atkarīgs no mums pašiem, ja atrāk iznīcināsim visus pretiniekus vai arī ieņemsism to bāzi un pastāv arī iespēja, ka būs neizšķirts, ja nedarīsim neko.

Spelē pēc katra raunda tiek piešķirti pieredzes punkti un nauda, kas ļauj tev attīstīt savu tanku vai iegādāties citu. Spēlē pirms katra raunda visi spēlētāji nejaušā kārtībā tiek sadalīti divās komandās, katrā pa 15 dalībniekiem, tā lai abu komandu spēku pārsvars būtu līdzvērtīgs. Līdz ar to spēlētājiem, kas jau ilgi spēlē nebūs pārsvara pār janpienācējiem.

Tev, kā spēlētājam var būt bezgala daudz tanku, garažā, kaut vai visi, un visi tanki var tik uzlaboti, kā arī tanka komandai var tik palielināta pieredze, kas palīdz ātrak salabot tanku vai arī nodzēst degošu tanka motoru.

Minimālās sistēmas prasības:

OS: Windows 2000 / XP /Vista / 7
CPU: Pentium 4 2.0 Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 3 GB
Video karte: nVIDIA GeForce 6800 series

Rekomendējamās:

OS: Windows 2000 / XP /Vista / 7
CPU: Pentium 4 3.0 Ghz
RAM: 2 GB
HDD: 3 GB
Video karte: nVIDIA GeForce 7600 GT series / ATI Radeon X1600 series

http://worldoftanks.lv

Post Reply