KASKO un OCTA

Обмен опытом и помощь в выборе
Post Reply
Bender
Tomēr Spameris

KASKO un OCTA

Post by Bender »

<!--QuoteBegin-hit+--><div class='quotetop'>QUOTE(hit)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin--><!--QuoteBegin-hack11+--><div class='quotetop'>QUOTE(hack11)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->

*Kasko. manam getz ar 100% pašrisku tas ir 271Ls gadā.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Respektīvi pašrisks 0%?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

nē, tas nozīmē, ka jebkuras skādes, kas ir radūšās manas nevērības vai nezināmu iemeslu dēļ apdrošinātājs sedz 100% (lasi apmaksā Skandi Motors piestādīto rēķinu).
BMW 318d Touring '10 Image
VW Touran '12 Image
ex Hyundai Coupe '07 LPG Image

hit

Post by hit »

Bet pašrisks ir paša risks, respektīvi apdrošināšanas ņēmēja risks.
Tātad tavā gadijumā tas ir 0% nevis 100%

Bender
Tomēr Spameris

Post by Bender »

ir kārtībā.
apdrošinātājs sedz jebkurus zaudējumus līdz Ls6500 (man tas autiņš izmaksāja gandrīz tikpat gadu atpakaļ, jo ņēmts uz uzņēmumu un PVN var nošmaukt).
es sedzu 5% bojāejas gadījumā un 10% zādzības gadījumā.
VW Touran '12 Image

hit

Post by hit »

Bet vēl jau ir CSN, kad nav pilnīga bojāeja (norakstīšana), respektīvi, vispopulārākie negadījuma veidi - tā saucamie sīkie negadījumi [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]
Cik uz tiem ir pašrisks?

Meriva
Aizkavējās uz ilgāku laiku

Post by Meriva »

Salīdzinājumam: man Opel-Merivai 1,3 CDTI KASKO ir 410 lati gadā.
Opel-Meriva 1,3 CDTI, 2006.gada marts

Image

Bender
Tomēr Spameris

Post by Bender »

<!--QuoteBegin-hit+--><div class='quotetop'>QUOTE(hit)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Bet vēl jau ir CSN, kad nav pilnīga bojāeja (norakstīšana), respektīvi, vispopulārākie negadījuma veidi - tā saucamie sīkie negadījumi [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]
Cik uz tiem ir pašrisks?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
iespējams neesi mani sapratis. izņemot to ko minēju apdrošināsāna sedz 100%.
apdrošināšana ir iekš BALTA - nekāds kaktu kantoris nav (jāpiebilst, ka ir neliela atlaide, jo tur teik apdrošināti visi uzņēmuma auto)
VW Touran '12 Image

hit

Post by hit »

Tagad sapratu, tātad sanāk - uz norakstīšanu pašrisks ir 5%, zadzība - 10% un pārējiem gadījumiem pašrisks 0%, protams, izņemot gadījumus ja tiek rupji pārkāpti CSN utt. [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif[/img]

Apmulsu dēļ tiem 100%... [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]

111

Post by 111 »

Viss tak ir raxtīts polisē. Tu jau pārprati no paša sākuma, jo paša risks nekad nevar būt 100%

saulite

Post by saulite »

Moš neiederas šajā sadaļā [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif[/img] Bet vai kāds ir papētijis kuras firmas ko un par cik piedāvā iekš šo brīvprātīgo apdrošināšanu? Varbūt kāds ir kaut ko dzirdējis par Hansa Brokeriem? Labprāt uzklausītu atsauksmes [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]
Es ar Getz, ātri lec :)

dundurs
Rakstnieks?

Post by dundurs »

<!--QuoteBegin-saulite+--><div class='quotetop'>QUOTE(saulite)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Moš neiederas šajā sadaļā [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif[/img] Bet vai kāds ir papētijis kuras firmas ko un par cik piedāvā iekš šo brīvprātīgo apdrošināšanu? Varbūt kāds ir kaut ko dzirdējis par Hansa Brokeriem? Labprāt uzklausītu atsauksmes [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Man Hanza brokeri katru gadu piesūta savus piedāvājumus. Vienmēr ir iekļautas 4-5 apdrošināšanas firmas. Visās es pats varu apdrošināt lētāk uz vienādiem nosacījumiem. Pat tur, kur es esmu ilgadējs klients, brokeri piedāvā cenu kā par jaunslēgumu. Tātad neiedziļinās un es viņiem zūdu kā klients [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img] Brokeris ir starpnieks ar viņu var kaulēties līdz robežai, kamēr viņam nezūd peļņa. Ar apdrošinātāju tas pats, bet viens peļņas gribētājs mazāk.
RAM 1500, 5.7 HEMI
======================
http://www.uscars.lv

Bender
Tomēr Spameris

Post by Bender »

kā jau tika kautkur minēts, tad tagad ar to bonus malus sistēmu daudz ir atkarīgs no klienta.
nekas vien tev neatliks, kā pašai apiet vairākus kantorus un apjautāties par piedāvājumu.
man ir BALTA - cik bija saskarsme strādā ātri un lieki nečakarē.
VW Touran '12 Image

saulite

Post by saulite »

Pajautāju un tikko šodienas Dienas Biznesā izlasīju [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif[/img]
Nju man arī pret Baltijas Apdrošināšanas namu nekas nav iebilstams [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif[/img] Ātruma un apkalpošanas ziņā [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img] BTA gan nevienam neieteiktu!

ainaro
Topošais filosofs

Post by ainaro »

Piekrītu,ar Banu nav problēmu-visu var sarunāt un man izdevīgā laikā un pat vietā :unibrow:
Volvo S80 2001
+37126314125

Kapalinsh
Topošais filosofs

Post by Kapalinsh »

Nu zinu to4 ka baltikumā tadu lietu,ka KASKO toč nevajag kaartot!! Ir gadījumi ka laizings pat nepienjem dok ja tu esi ar shiem salaulaajies!! runajot par OCTA-tad tikai uz priekshu,letak nekur nedabuus!
Mēs,kā strazdi-vienmēr ķirsī!!!
Es mīžu no alus,nevis no mentiem!!

saulite

Post by saulite »

Papīros ir rakstīts, ka Hansa līzings neiebilst pret KASKO apdrošināšanu Balikumā [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif[/img] Diemžēl (vai arī par laimi), bet mani BANs atšuva [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] Laikam negrib krāmēties ar tiem, kuri jau ir bijuši reāli klienti apdrošināšanas kompensācijas gadījumos [img]forums/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif[/img]

Post Reply