Krāsošana/aplīmēšana

Кузов и салон
Post Reply
elmo
Rakstnieks?

Krāsošana/aplīmēšana

Post by elmo »

Iesakiet lūdzu kādu labu resursu, kur apskatīt gaumīgi un smuki krāsotus Hyundai, ieteicams pirmās paaudzes kupejas.
Tā kā stāv priekšā palielāki krāsošanas darbi apsveru mainīt zaļo metālikas (British racing green) krāsu uz kādu citu, iespējams divkrāsainu melna/sudraba, vai arī slapja asfalta krāsā, vēl dikti patīk tāda oranžīga metālika, kādā krāso Škoda Fabias un Infiniti, nezinu kā precīzi tā krāsa saucas.

Tā teikt esmu iedvesmas meklējumos, lai gan sāku jau pierast arī pie tās pašas zaļās metālikas, kas saulē man sāk patikt aizvien vairāk.Bet ja reiz jākrāso ir apšņurkušās durvis un visas četras arkas, kā arī apdauzītie bamperi, tad aizvien vilinošāka šķiet doma pārkrāsot visu auto, lai izskatāsd kā jauns un nav tāds pats kā visiem citiem.

PS: vai kādas nezin cik maksātu 2 durvju auto aplīmēšana, jo salīdzināšanai par krāsošanu pras ~500 LVL!?
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

Bender
Tomēr Spameris

Re: Krāsošana/aplīmēšana

Post by Bender »

šķiet, ka pat treknajos gados pa 500 Ls varēja nokrāsot visu vāģi.
Vecmīlgrāvī ir labs krāsošanas kantoris - "Sintija X" laikam.

bet ja par krāsas izvēli, tad oranžā metālika būtu Hyundai "British racing green" :D
BMW 318d Touring '10 Image
VW Touran '12 Image
ex Hyundai Coupe '07 LPG Image

dundurs
Rakstnieks?

Post by dundurs »

Aplīmēšana arī nav lēta, jo sevišķi autiņam ar apaļām formām. Praktiska gan :) Labi pasargā no skrāpējumiem.
RAM 1500, 5.7 HEMI
======================
http://www.uscars.lv

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

Cik saprotu līmēšanai, vajag ideāli gludu virsmu, bet līmētāji paši virsmu nesagatavo. Tātad jādzen pie krāsotājiem špaktelēties un gruntēties un tad aplīmēties. Beigās sanāk tas pats, kas krāsot! Ja nu vienīgi tik daudz, lai pasargātu svaigo krāsu no bojājumiem. Ja man būtu jauns auto operatīvajā līzē, tad noteikti apsvērtu domu par līmēšanu aizsardzības nolūkos, jo kad ato dod atpakaļ, tad piekasās par katru švīku! :D
Un kā vispār to plēvi jākopj!?Man nav ne jausmas. Baidos, ka moikā nenolobās tā plēve nost.
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

Nu tad, kurš smukāks:
Image

vai atstāt kā ir, tika atsvaidzināt

Image

No pilnīgas krāsas maiņas attur arī iespējamā pēcpārdošana, jo visi domās, ka auto ir bijis nošķilts un tāpēc pārkrāsots. :(
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

rododanders
Gandrīz Guru

Post by rododanders »

varēji to kārbu nemainīt, nekrāsot ... aizej nopērc coupe genesis ;) īstajā krāsā ;)
vakar lielupē (laikam) redzēju, jūrmalā stāvēja, atbraukuši bij pasauļoties ;)

Bender
Tomēr Spameris

Post by Bender »

ja reiz tā, tad mož palikt pie tā paša zaļa, tikai toni izvēlēties interesantāku?
VW Touran '12 Image

elmo
Rakstnieks?

Post by elmo »

rododanders wrote:varēji to kārbu nemainīt, nekrāsot ... aizej nopērc coupe genesis ;) īstajā krāsā ;)
vakar lielupē (laikam) redzēju, jūrmalā stāvēja, atbraukuši bij pasauļoties ;)
Krāsa ta varbūt būs īstā, bet motors neīstais. Tā arī nevaru saprast kāpēc Sakndi Motors tirgo Amerikas tirgum paredzētos variantus ar 3,8 litru motoru, kamēr Vācijā uz urrā iet tieši 2 litru turbinizētie agregāti!?

Man jau arī sākumā likās, ka nopirkšu to kupeju tā teikt vienai sezonai, nobraukšu līdz kliņķim un neko neremontēšu. Bet vienā brīdī piegriezās braukt ar klabošu piekari un saremontēju. Tad piegriezās čīkstošās bremzes, saremontēju. Tad sapratu, ka braukt ar nojātiem amīšiem ņeaļo un nomainīju. Tad riteņi štruntīgi griezās, nomainīju gultņus.Izgāju TA pa nullēm un sapratu, ka tas lūznis ir relatīvi lēti remontējams, ja neskaita kārbas remontu. Tagad ir jauna kārba un mašīnas stāvoklis ir labāks kā dažam labam 3gadīgam auto. Atliek tik uzfrišināt krāsojumu un būs bombonga.
Toyota RAV4 Hybrid
BMW X3 3.0sd

dundurs
Rakstnieks?

Post by dundurs »

elmo wrote:Cik saprotu līmēšanai, vajag ideāli gludu virsmu, bet līmētāji paši virsmu nesagatavo. Tātad jādzen pie krāsotājiem špaktelēties un gruntēties un tad aplīmēties. Beigās sanāk tas pats, kas krāsot! Ja nu vienīgi tik daudz, lai pasargātu svaigo krāsu no bojājumiem. Ja man būtu jauns auto operatīvajā līzē, tad noteikti apsvērtu domu par līmēšanu aizsardzības nolūkos, jo kad ato dod atpakaļ, tad piekasās par katru švīku! :D
Un kā vispār to plēvi jākopj!?Man nav ne jausmas. Baidos, ka moikā nenolobās tā plēve nost.
Auto plēve tik viegli viss nost nenāk, bet uzplēst to var. Manam jau 3. gadu stāv virsū neauto plēve, bet tā ir manāmi sarāvusies. Lielāko daļu no līmējuma sastāda OraJet auto plēve, kas ne par gramu nav mainījusies šajā periodā. Tur kur ir asi lauzumi ap Chrysler burtiem, tur gan ir ieplīsusi. Virsma apakšā nav ideāla, bet to nemana.
RAM 1500, 5.7 HEMI
======================
http://www.uscars.lv

topimaburs
Ieskrējis uz mirkli

Post by topimaburs »

fzieds wrote:līmēšana izmaksā praktiski to pašu ko krāsošana, es izvēlējos pārkrāsot, man 2 durvju auto pārkrāsoja pa 1600 eirām, bet bija jāmaina spārns un nedaudz jāpašpaktelē un trīs vietās jāmetina.
Tā nu gan nav. Izdodas ietaupīt pat līmējot dārgākās plēves, kuras aizsargās no akmentiņiem un citām problēmām.
Rakstu kredītiem internetā un varu rakstīt arī Tev!

Zāle
Ieskrējis uz mirkli

Post by Zāle »

fzieds wrote:līmēšana izmaksā praktiski to pašu ko krāsošana, man 2 durvju auto pārkrāsoja pa 1600 eirām.
Nezinu gan, vai izmaksās to pašu. Kaut vai Bixenon cena latos visas mašīnas aplīmēšanai ir 300 lati, kas ir kaut kur ap 450 eiro. Protams, par precīzu cenu ir jāzvana un jāvienojas, bet līdz 800 eiro, pieņemu, ka tik un tā neaizies.

Bender
Tomēr Spameris

Post by Bender »

Pieļauju, ka ļoti atkarīgs no plēves biezuma. Buktes jebkurā gadījumā jātaisno/jāšpaktelē, bet švīkas tāpat neredzēs.
VW Touran '12 Image

shmariks
Ieskrējis uz mirkli

Post by shmariks »

nesen pārkrāsoju vienu detālu, kršoja ilga, bet par to iedeva pamatīgu atlaidi

Post Reply