Durvju rokturi un remonts Sonatai

Кузов и салон
Post Reply
RaivisSh
Ieskrējis uz mirkli

Durvju rokturi un remonts Sonatai

Post by RaivisSh » 10 Jan 2017, 23:19

Sveicināti!

Papētīju foruma vecākos ierakstus par sev interesējošo un uz sitienu neatradu vajadzīgo, tāpēc labprāt vaicātu pēc padoma par Sonatas (2007.g) durvju rokturiem. Abi aizmugurējo durvju rokturi acīmredzami ir beigti - ļengani un līdz ar to arī abas durvis nevar dabūt vaļā (otrs rokturis aizgāja pa pieskari esošajā salā).
Kur būtu iespējams iegādāties rokturus un kur varētu vērsties ar to nomaiņu? Esmu no Jelgavas, bet der arī Rīga.
SS.lv tikko ielikts sludinājums, kur rokturi maksā 15 eiro gabalā. https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spar ... _id=112469
Tāpat ir tur vēl daži piedāvājumi.
Jautājums vai ir vērts pat mēģināt? Ja ir OK, par remonta iespējām jautājums joprojām aktuāls.

Ceru uz padomu un ieteikumiem, kur griezties,

Raivis

P.S.
Drīz vajadzēs pieķerties izdegušam priekšējam migliniekam. Kā ir ar piekļūšanu Sonatai? Jēga mēģināt pašam vai ir kādi knifi?

larsons

Re: Durvju rokturi un remonts Sonatai

Post by larsons » 01 Feb 2017, 14:51

Par miglām, vienīgais knifs ir bedre vai rampa, respektīvi lai var no apakšas piekļūt, tas arī viss.

deelee
Ieskrējis uz mirkli

Post by deelee » 02 Jan 2018, 17:52

Sanāca tev viss ar rokturiem?? Es biju mainijis arī aizmugurējos rokturus, nu nekas man tur nesanāca, Tas laikam Sonatam tāds niķis, ka rokturi plīst. :D:D:D

rododanders
Gandrīz Guru

Post by rododanders » 15 Feb 2018, 15:33

Man jau gadi 3 kā pakaļā sāka plīst, tieši tā mazā rokturīša daļa, brutāli nolūza. Mainīt nesaņēmos vēl :) izlīdzējos ar līmi, 2x gadā sanāk ka jāpērlīmē :D

Post Reply